O nás

TRH FAREM je projektem společnosti FARMY.CZ s.r.o..

Již od roku 2004 poskytujeme pod hlavičkou FARMY.CZ služby specializované výhradně na oblast trhu se zemědělskými nemovitostmi. Dosahujeme výborných výsledků ve prospěch prodávajících vlastníků a máme v této oblasti vedoucí postavení na trhu. Od roku 2008 se zaměřujeme také na zprostředkování prodeje běžících farem a zemědělských společností.

Provozujeme několik specializovaných internetových stránek zaměřených na podporu prodeje nabízených nemovitostí a společností
( TrhFarem.cz, FARMY.cz, ZemedelskePozemky.cz, ZemedelskeObjekty.cz a několik dalších), s návštěvností přesahující až 120.000 návštěv/měsíc (zdroj: Google Analytics).

Při prodeji zemědělských podniků spolupracujeme se společností TF Partners s.r.o. ( TrhFirem.cz ). Tento partner s rozsáhlými zkušenostmi z oblasti prodeje a akvizic obchodních společností se aktivně podílí na poskytování služeb na vysoké úrovní a také prezentuje nabízené farmy prostřednictvím svých prodejních kanálů.

Všichni naši spolupracovníci mají VŠ vzdělání zaměřené na zemědělství, ekonomiku, nebo kombinaci těchto oborů a v případě potřeby spolupracujeme s dalšími externími specialisty.

Díky dlouholeté specializaci, propracovaným prodejním kanálům a množství kontaktů, dokážeme zajistit majitelům prodávaných farem oslovení maximálně širokého okruhu potenciálních investorů a dosažení nejvýhodnější podmínek při prodeji.

Důvěry klientů si velmi vážíme.