AKTUÁLNĚ NABÍZÍME

NOVÉ
P151
Kozí farma
Region:
okr. Plzeň - sever
Cena:
14,9 mil. Kč
AKTIVNÍ
P136
Rodinná farma, ovocnářství a rostlinná výroba, cca 130 ha LPIS
Region:
Liberecký kraj
Cena:
info na dotaz
AKTIVNÍ
P139
Jezdecký areál u Prahy
Region:
Středočeský kraj
Cena:
39 mil. Kč (bez rodinného domu)
DALŠÍ NABÍDKY
pruh

Kdo jsme

TRH FAREM provozuje společnost FARMY.CZ s.r.o.

Již od roku 2004 poskytujeme pod hlavičkou FARMY.CZ služby zaměřené výhradně na oblast trhu se zemědělskými majetky. Dosahujeme výborných výsledků ve prospěch prodávajících vlastníků a máme v této oblasti vedoucí postavení na trhu.

VÍCE O NÁS

REFERENCE

maska

Zemědělská a.s., RV, >1100ha v LPIS, střední Čechy

Prodej akciové společnosti provozující rostlinnou výrobu na více než 1100 ha ve středních Čechách. Po cca roce snahy o prodej společnosti vlastními silami se majitelé obrátili na FARMY.CZ. Prodej byl pak realizován v létě 2020, do půl roku od zahájemí spolupráce i přes prodlení způsobené několikaměsíčním covidovým obdobím. Kupujícím byli čeští privátní investoři.

Na spolupráci s FARMY.CZ jsme ocenili především to, že do prezentace nabídky a jednání se zájemci vnesli profesionální přístup, který motivoval reálné zájemce podat konkrétní cenové nabídky. Z těch jsem si pak vybrali tu nejzajímavější.

maska

Zemědělská společnost, RV, 650 ha LPIS, střední Čechy

Počátkem roku 2020 byl realizován prodej zemědělské společnosti hospodařící na cca 650 ha zemědělské půdy ve Středočeském kraji. Kupujícím byl tuzemský investor. Prodej za požadovaných podmínek se podařil ve velmi krátké době půl roku.

maska

Zemědělské družstvo, RV, ŽV, BPS, 1300 ha, severní Čechy

Prodej rozsáhlého zemědělského družstva s více než 700 ha vlastních zemědělských pozemků v severních Čechách, provozující rostlinnou i živočišnou výrobu, bioplynovou stanici byl uzavřen na podzim 2019, po téměř 2 letech spolupráce. Představy majitelů o možné prodejní ceně společnosti byly porovnány s nabídkami reálých zájemců a transakce byla úspěšně dokončena. Kupujícím byla významná investiční skupina.

maska

Farma s 950 ha v LPIS, rozsáhlý areál, střední Čechy

V roce 2019 byl dokončen prodej zemědělské společnosti ve Středočeském kraji. Tento případ je důkazem, že lze za velmi dobrých podmínek prodat i farmu, která nemá ve vlastnictví žádné zemědělské pozemky. Prodej se podařilo uskutečnit v krátkém čase do 9 měsíců od zahájení spolupráce. Majitelé byli spokojeni jak s dosaženou cenou tak s tím, že novým majitelem se stal individuální tuzemský investor.

VŠECHNY REFERENCE
pruh

NOVÉ NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru novinek a získávejte
nejnovější nabídky e-mailem

Vaše e-mailová adresa

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

UVAŽUJETE O PRODEJI FARMY ?

Zašlete nám základní informace o Vaší farmě. Budeme Vás kontaktovat pro dohodnutí dalšího postupu. Veškeré poskytnuté informace jsou diskrétní a lze s nimi nakládat pouze s Vaším souhlasem.

ZADAT INFORMACE O VAŠÍ FARMĚ

Sídlo společnosti

FARMY.CZ s.r.o.
Podbabská 1014/20, Bubeneč
160 00 Praha 6
IČ: 27644341
C 121134 vedená u rejstříkového soudu v Praze

Kancelář Praha

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

Kontakty

e-mail: farmy@farmy.cz
tel./fax: +420 220 922 711